ROZPIS UTKÁNÍ SEZÓNA 2006 / 2007 | ||||||||||||||||
EXTRALIGA AHbK ČR | OKRESNÍ PŘEBOR AHbK ČR | |||||||||||||||
Hrací kolo | Datum | Hodin | Utkání | Hřiště | Výsledek | Hrací kolo | Datum | Hodin | Utkání | Hřiště | Výsledek | |||||
Rok 2006 | Rok 2006 | |||||||||||||||
1. | Neděle | 24. 9. | 11.45 | Zavadilka | : VCHS A | Čejkovice | 9 : 3 | 1. | Neděle | 24. 9. | 10.30 | Orel B | : VCHS B | Pedagog | 2 : 4 | |
2. | Sobota | 30. 9. | 13.00 | VCHS A | : Pekárenská | Velešín | 4 : 2 | 2. | Sobota | 30. 9. | 10.30 | VCHS B | : Falcon | Velešín | 1 : 4 | |
3. | Neděle | 8. 10. | 11.45 | Velešín A | : VCHS A | Velešín | 3 : 0 | 3. | Neděle | 8. 10. | 11.45 | Mucky Pup | : VCHS B | Dobrá Voda | 0 : 3 | |
4. | Neděle | 15. 10. | 11.45 | Orel A. | : VCHS A | Pedagog | 0 : 5 | k. | 4. | Neděle | 15. 10. | 10.30 | VCHS B | : HC Paluba | Velešín | 2 : 4 |
5. | Neděle | 22. 10. | 11.45 | VCHS A | : Dobrá Voda A | Velešín | 3 : 5 | 5. | Neděle | 22. 10. | 9.15 | Nové Vráto | : VCHS B | Pedagog | 8 : 1 | |
6. | Sobota | 28. 10. | 11.45 | Alpynisch | : VCHS A | Plav | 6 : 1 | 6. | Neděle | 29. 10. | 10.30 | VCHS B | : Flying El. | Velešín | 6 : 3 | |
7. | Neděle | 5. 11. | 11.45 | VCHS A | : Křenovice A | Velešín | 7 : 4 | 7. | Sobota | 4. 11. | 10.30 | Křenovice B | : VCHS B | Čejkovice | 4 : 6 | |
8. | Neděle | 12. 11. | 11.45 | Krasejovka | : VCHS A | Dobrá Voda | 5 : 2 | 8. | Sobota | 11. 11. | 10.30 | Sborná Dev. | : VCHS B | Pedagog | 5 : 6 | |
9. | Neděle | 19. 11. | 11.45 | VCHS A | : Čejkovice | Velešín | 3 : 3 | 9. | Neděle | 19. 11. | 10.30 | VCHS B | : Santos | Velešín | 6 : 3 | |
10. | Sobota | 25. 11. | 11.45 | HBC Plav A | : VCHS A | Plav | 5 : 0 | k. | 10. | Neděle | 26. 11. | 10.30 | Long Cash A | : VCHS B | Dobrá Voda | 15: 2 |
11. | Neděle | 3. 12. | 11.45 | VCHS A | : Krumlovská | Velešín | 5:11 | 11. | Neděle | 3. 12. | 10.30 | VCHS B | : Fosbeton | Velešín | 1: 15 | |
12. | Neděle | 10. 12. | 11.45 | VCHS A | : Zavadilka | Velešín | 2 : 2 | 12. | Neděle | 10. 12. | 10.30 | VCHS B | : Orel B | Velešín | 5: 13 | |
Rok 2007 | Rok 2007 | |||||||||||||||
13. | Sobota | 13. 1. | 13.00 | Pekárenská | : VCHS A | Dobrá Voda | 5 : 3 | 13. | Neděle | 14. 1. | 10.30 | Falcon | : VCHS B | Dobrá Voda | 4 : 2 | |
15. | Neděle | 4. 2. | 11.45 | VCHS A | : Orel A | Velešín | 0 : 4 | 14. | Neděle | 21. 1. | 10.30 | VCHS B | : Mucky Pup | Velešín | 3 : 5 | |
16. | Sobota | 10. 2. | 10.30 | Dobrá Voda A | : VCHS A | Dobrá Voda | 15: 2 | 15. | Sobota | 27. 1. | 11.45 | HC Paluba | : VCHS B | Dobrá Voda | 8 : 3 | |
14. | Neděle | 11. 2. | 11.45 | VCHS A | : Velešín A | Velešín | 3 : 3 | 16. | Neděle | 11. 2. | 10.30 | VCHS B | : Nové Vráto | Velešín | 4 : 5 | |
17. | Neděle | 18. 2. | 11.45 | VCHS A | : Alpynisch | Velešín | 1 : 4 | 17. | Neděle | 25. 2. | 10.30 | Fl. Eleph. | : VCHS B | Pedagog | 4 : 4 | |
18. | Neděle | 25. 2. | 13.00 | Křenovice A | : VCHS A | Čejkovice | 3 : 8 | 18. | Neděle | 4. 3. | 10.30 | VCHS B | : Křenovice B | Velešín | 2 : 5 | |
19. | Neděle | 4. 3. | 11.45 | VCHS A | : Krasejovka | Velešín | 4 : 4 | 19. | Neděle | 11. 3. | 10.30 | VCHS B | : Sb. Devils | Velešín | 6 : 3 | |
20. | Neděle | 11. 3. | 14.15 | Čejkovice | : VCHS A | Čejkovice | 9 : 0 | 20. | Neděle | 18. 3. | 10.30 | Santos | : VCHS B | Dobrá Voda | 3 : 1 | |
21. | Neděle | 18. 3. | 11.45 | VCHS A | : HBC Plav A | Velešín | 1:11 | 21. | Neděle | 25. 3. | 11.45 | VCHS B | : Long Cash A | Velešín | 1 : 3 | |
22. | Neděle | 25. 3. | 9.15 | Krumlovská | : VCHS A | Plav | 5 : 0 | 22. | Neděle | 1. 4. | 9.15 | Fosbeton | : VCHS B | Dobrá Voda | 6 : 2 |
TJ Sokol Římov VCHS A | Sezóna 2006 / 2007 EXTRALIGA | |||||||||
1. | Montza Krasejovka | 22 | 19 | 2 | 1 | 206 : 075 | 40 | |||
2. | HC Čejkovice A | 22 | 16 | 2 | 4 | 130 : 054 | 34 | |||
3. | HBC Plav A | 22 | 16 | 1 | 5 | 160 : 072 | 33 | |||
4. | SK Dobrá Voda A - Forsage | 22 | 12 | 4 | 6 | 107 : 077 | 28 | |||
5. | HC Krumlovská Č. Budějovice A | 22 | 13 | 1 | 8 | 143 : 111 | 27 | |||
6. | The Alpynisch Č. Budějovice | 22 | 12 | 2 | 8 | 099 : 109 | 26 | |||
7. | HCP Pekárenská | 22 | 8 | 3 | 11 | 084 : 097 | 19 | |||
8. | TJ Sokol Římov VCHS A | 22 | 4 | 4 | 14 | 057 : 118 | 12 | |||
9. | Orel A České Budějovice | 22 | 5 | 2 | 15 | 071 : 166 | 12 | |||
10. | HBC Zavadilka | 22 | 3 | 6 | 13 | 083 : 130 | 12 | |||
11. | HBC Křenovice A | 22 | 5 | 2 | 15 | 088 : 133 | 12 | |||
12. | HbK Termiti Velešín A | 22 | 4 | 1 | 17 | 044 : 131 | 9 | |||
KANADSKÉ BODOVÁNÍ 2005 / 2006 | Mužstvo A Extraliga | |||||||||
Příjmení | Jméno | Počet utkání | Branky | Nahrávky | Kanadské bodování | Tr. min. | ||||
Kukačka | Filip | 16 | 12 | 10 | 22 | 8 | ||||
Schausberger | Vladimír | 15 | 12 | 9 | 21 | 14 | ||||
Crkva | Pavel | 14 | 7 | 6 | 13 | 10 | ||||
Kollár | Martin | 7 | 3 | 5 | 8 | 0 | ||||
Novotný | Bohumil | 11 | 2 | 6 | 8 | 10 | ||||
Brožka | Radek | 14 | 4 | 1 | 5 | 12 | ||||
Kohout | Tomáš | 11 | 2 | 2 | 4 | 16 | ||||
Koupal | Vít | 15 | 1 | 3 | 4 | 16 | ||||
Soukup | Jan | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | ||||
Korch | Roman | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 | ||||
Maršík | Pavel | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | ||||
Maurenc | František | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | ||||
Korch | Jiří | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | ||||
Severa | Tomáš | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | ||||
Fuxa | Jaroslav | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Jánský | Radek | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Kuta | Bohuslav | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Brankáři: | ||||||||||
Příjmení | Jméno | Počet utkání / minut | Obdržené góly | Průměr na zápas | Tr. min. | |||||
Prokeš | Václav | 4 | 240 | 12 | 3,00 | 4 | ||||
Maurenc | Luboš | 11 | 660 | 59 | 5,36 | 4 | ||||
Korch | Roman | 2 | 120 | 16 | 8,00 | 0 | ||||
Mikoláš | Petr | 1 | 60 | 15 | 15,00 | 0 | ||||
TJ Sokol Římov VCHS B | Sezóna 2006 / 2007 OKRESNÍ PŘEBOR | |||||||||
1. | Long Cash Č. Budějovice A | 22 | 19 | 1 | 2 | 217 : 086 | 39 | |||
2. | HBC Paluba | 22 | 17 | 0 | 5 | 118 : 068 | 34 | |||
3. | HBC Fosbeton - AVAS | 22 | 14 | 4 | 4 | 130 : 080 | 32 | |||
4. | Orel České Budějovice B | 22 | 14 | 2 | 6 | 141 : 099 | 30 | |||
5. | TJ Nové Vráto | 22 | 12 | 2 | 8 | 143 : 104 | 26 | |||
6. | HbK Santos České Budějovice | 22 | 9 | 3 | 10 | 107 : 115 | 21 | |||
7. | Mucky Pup České Budějovice | 22 | 10 | 1 | 11 | 113 : 105 | 21 | |||
8. | HBC Falcon České Budějovice | 22 | 10 | 1 | 11 | 088 : 120 | 21 | |||
9. | HBC Křenovice B | 22 | 8 | 0 | 14 | 096 : 122 | 16 | |||
10. | TJ Sokol Římov VCHS B | 22 | 7 | 1 | 14 | 071 : 122 | 15 | |||
11. | Flying Elephants Č. Budějovice | 22 | 2 | 1 | 19 | 069 : 153 | 5 | |||
12. | HBC Sborná Devils | 22 | 2 | 0 | 20 | 092 : 203 | 4 | |||
KANADSKÉ BODOVÁNÍ 2005 / 2006 | Mužstvo B Okresní přebor | |||||||||
Příjmení | Jméno | Počet utkání | Branky | Nahrávky | Kanadské bodování | Tr. min. | ||||
Korch | Roman | 20 | 19 | 27 | 46 | 2 | ||||
Severa | Tomáš | 18 | 9 | 9 | 18 | 0 | ||||
Kukačka | Filip | 6 | 10 | 6 | 16 | 0 | ||||
Maršík | Pavel | 12 | 7 | 4 | 11 | 24 | ||||
Fuxa | Jaroslav | 17 | 3 | 7 | 10 | 4 | ||||
Schausberger | Vladimír | 4 | 6 | 3 | 9 | 2 | ||||
Koupal | Štěpán | 15 | 2 | 6 | 8 | 14 | ||||
Bureš | Pavel | 15 | 4 | 2 | 6 | 10 | ||||
Novotný | Bohumil | 1 | 4 | 0 | 4 | 0 | ||||
Říha | David | 10 | 2 | 2 | 4 | 0 | ||||
Cvrček | Martin | 10 | 1 | 1 | 2 | 0 | ||||
Jánský | Radek | 13 | 2 | 0 | 2 | 8 | ||||
Mikoláš | Petr | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | ||||
Nový | Petr | 8 | 0 | 1 | 1 | 12 | ||||
Kollár | Martin | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
Maurenc | František | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Maurenc | Luboš | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
Mikeš | Karel | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Řezáč | David | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
Brankáři: | ||||||||||
Příjmení | Počet utkání / minut | Obdržené góly | Pruměr na zápas | Tr. min. | ||||||
Prokeš | Václav | 19 | 1140 | 100 | 5,26 | 8 | ||||
Maurenc | Luboš | 1 | 60 | 4 | 4,00 | 0 | ||||
Maršík | Pavel | 1 | 60 | 15 | 15,00 | 0 |
EXTRALIGA AHbK ČR sezóna 2006 - 2007 |
||||
Play-off: ČTVRTFINÁLE | den | datum | čas | hřiště |
HCP Pekárenská - HC Čejkovice A 1 : 4 | sobota | 14. 4. | 10:00 | Dobrá Voda |
HC Čejkovice A - HCP Pekárenská 4 : 4 | neděle | 15. 4. | 10:00 | Čejkovice |
TJ Sokol Římov VCHS A - Montza Krasejovka 1 : 15 | sobota | 14. 4. | 9:15 | Velešín |
Montza Krasejovka - TJ Sokol Římov VCHS A 5 : 0k. | neděle | 15.4. | 14:15 | Pedagog |
The Alpynisch - HCB Plav 4 : 4 | sobota | 14. 4. | 14:00 | Plav |
HCB Plav - The Alpynisch 4 : 6 | neděle | 15. 4. | 12:00 | Plav |
HC Krumlovská - HBC Dobrá Voda-Forasge A 4 : 2 | sobota | 14. 4. | 12:30 | Plav |
HBC Dobrá Voda-Forsage A - HC Krumlovská 1 : 7 | neděle | 15. 4. | 14:15 | Dobrá Voda |
Play-off: SEMIFINÁLE | den | datum | čas | hřiště |
HC Krumlovská - HC Čejkovice A 1 : 7 | sobota | 21. 4. | 10:00 | Plav |
HC Čejkovice A - HC Krumlovská 6 : 3 | neděle | 22. 4. | 10:00 | Čejkovice |
The Alpynisch - Montza Krasejovka 2 : 8 | sobota | 21. 4. | 12:00 | Plav |
Montza Krasejovka - The Alpynisch 25 : 4 | neděle | 22. 4. | 12:30 | Pedagog |
Play-off: O třetí místo | den | datum | čas | hřiště |
HC Krumlovská -The Alpynisch 2 : 8 | neděle | 29. 4. | 12:30 | Pedagog |
Play-off: FINÁLE | den | datum | čas | hřiště |
HC Čejkovice - Montza Krasejovka 8 : 8 | sobota | 28. 4. | 10:00 | Čejkovice |
Montza Krasejovka - HC Čejkovice 7 : 4 | neděle | 29. 4. | 14:00 | Pedagog |